Ratboř - Bečváry 2:5

„První poločas nebyl z naší strany herně příliš vydařený. Záložní řada se nedostávala do hry, hráli jsme dlouhé nakopávané míče a to není způsob hry, který nám vyhovuje. Dokázali jsme v prvním poločase vstřelit dvě branky, ale soupeř vždy rychle reagoval a po našich chybách vyrovnal. Druhý poločas byl už herně daleko lepší. Hráli jsme více po zemi, byli přesnější a myslím, že soupeř postupně odpadal i fyzicky. Druhý poločas jsme jasně ovládli 3:0 a měli ještě několik příležitostí. Nejhezčími momenty zápasu byly perfektně zahrané trestné kopy od Honzy Uhra, po kterých padly dva góly. Byly ze střední vzdálenosti a jako přes kopírák, brankář soupeře neměl šanci. Tři body z Ratboře nás těší," řekl po utkání asistent Bečvár Josef Kuba.

Branky Bečvár: 3. Jan Uher, 13. Josef Hampl, 52. Jan Uher, 53. Martin Horáček, 59. Petr Jahoda