Starší přípravka žáků boduje

V letošní sezóně trenéři SK Bečváry přihlásili do Okresní soutěže velmi talentované družstvo starší přípravky žáků. Soutěž se hraje turnajovým způsobem mezi družstvy SK Bečváry, Radim, Libodřice a Dobré Pole.

Podzimní část soutěže se s naprostou převahou podařila vyhrát našim malým fotbalistům.

Díky jejich dovednostem a touze porovnat síly s kvalitnějšími soupeři, uspořádali trenéři v neděli 20. 10. 2013 turnaj s fotbalisty z Jestřábí Lhoty, Radimi a Zásmuk.

Všichni malí sportovci i jejich rodiče se na tento den opravdu těšili, dokonce počasí vyšlo podle našich představ. Nechybělo ani malé občerstvení.

Turnaj začal v 10:30 hod., hrálo se na dvou hřištích systémem každý s každým.

Jako první proti sobě nastoupil tým Bečváry: Radim a Zásmuky: Jestřábí Lhota. Po náročném boji musel ze soutěžících vzejít vítěz i poražený.

Jestřábí Lhota – Bečváry 6:0

Celkovým vítězem se tedy stal tým ze Zásmuk. Na druhém místě se umístili žáci z Jestřábí Lhoty a krásné třetí místo obsadilo družstvo Bečvár. Bramborovou (čokoládovou) medaili si odvezli reprezentanti z Radimi.

Všichni zúčastnění obdrželi medaile a krásné poháry. Medaile i poháry byly nakoupeny z peněz našich sponzorů. Touto cestou bychom jim chtěli poděkovat za podporu malých fotbalistů.

Článek sepsala Péťa Sikáčková Tonda, 26. říjen 2013 08:31

TJ SK Bečváry, IČ:70128570, info@skbecvary.cz